Jdi na obsah Jdi na menu
 


postavy (další)

3. 9. 2016

Anya Mouseoski je přistěhovalec mouseling, který přichází do Chipping Cheddar  jako součást jako migrující rodiny pracuje přes sklizně. Ona je škádlena dvojčat Pinkpaws, a ujala se ji Angelina. Později se připojí slečny Lilly baletu. Anya v levé ucho je tmavě hnědá, a dvojčata Pinkpaws dělat si legraci z ní o tom. 

Arthur je růžový a bílý motýl, že Angelina přijímají ArthurByl nalezen s poraněnou nohou a Angelina ho adoptoval a dal jej do sklenice. Když se uzdravil, nechtěla ho pustit, ale Henry  nechat ho jít, ale stále rozloučil se svými přáteli.

 (Auntie Lavender)Teta Lavender je Angeliny a Polly teta, není vidět, ale je uvedeno v epizodě Angelina a musí mít-Bag a její hlas je slyšet po telefonu. 

Bobby je jedním ze studentů z Camembert Acadmedy. Jeho jméno je uvedeno v epizodě Angelina a paní Mimi

Doctor Tuttle Lékař Tuttle je lékař v městečku Chipping Cheddar.

 Eva Diva je Angelina největší fanoušek.

Ivor Operatski

Sammy

Sammy Watts Sammy Watts je starší myši na Angeliny škole, který často způsobuje potíže Williama a Angelina partcularly. Ten však bude omlouvat za to, že pozdě a mají laskavá chvíle sem a tam. Jeho nejcennější majetek je možná jeho yo yo, i když to jednou zahřát na Angelina (který zjistil, že to byl akt), aby ji přimět, aby mu dát jí yo yo.

Pinkpaws

The Pinkpaws Twins V Pinkpaws dvojčata: Penelope a Priscilla Pinkpaws jsou dvojčata, kteří vtipálek a znevažovat téměř každého, někdy i navzájem. Jsou particluary žárlí na Angelinu pro její taneční schopnosti. Mají také nové bratříčka. Priscilla nosí modré Tutu a Pointe boty, ale má na sobě fialovou stužku vlasy a Penelope nosí fialové Tutu a Pointe boty, ale nosí modrou stuhu vlasy. Jejich rodiny bylo prokázáno, že je bohatý. 

Osobnost: Tyto Pinkpaws Dvojčata jsou velmi snobský a žárlivý Angeliny baletních dovedností. Oni by často bojovat proti každému jiný. Oba jsou velmi bratty, ale Priscilla zdá snobský než Penelope.

Priscilla Ona je ten, kdo má na sobě světle purpurové stuhu a působí jako diva přehlídky. Ona obvykle říká Penelope, co má dělat, a ve výstavním musí pokračovat, je ukázáno, že Priscilla je skvělý zpěvák. Priscilla je hlavní soupeř Angelina.

Penelope Ona je Priscilly sestra, a hlavně dělá to, co dělá, ale v některých epizodách Penelope Zdá se postarat.

Vztahy:Pani Pinkpaws (matka),Pán Pinkpaws (otec),Phunelia (staší sestřenice) nejmenovaný bratříček

Učitelé:slečna Chalk,slečna Lilly

William longtail

William John Longtail William je hlavní / vedlejší postava ve 2D Angelina Baletka televizní seriál & knihy

Historie: William je mladý šedá myš , kterého je nejlepší a nejbližší přítel Angelina a Alice je v první sérii seriálu, stejně jako knih. Jindy, když není visí ven s Angelinou a Alicí, on někdy viděl s Henrym, který mu působí trochu jako starší bratr postavu nebo člena rodiny na Henryho. Ve většině epizodách, kdy William je kolem nebo mluví o Angelina je ukázáno, že má zamilovanost na ní sice, že je to známo, zda se vrátí mu pocity, že má pro ni.

 Osobně: William je měkký mluvený chlapec myš, která, na rozdíl od Angelina, je více než následovník vůdce. Ten vedle Henryho, je jediný muž v slečny Lilly baletu, a jediný muž, který má role prince, stráž, nebo krále jako Angelina většinou hraje hlavní ženskou milostný zájem v případě potřeby. Zájmy: Baletní, jeho přátelé, jeho otec, Angelina. Nemá rád: Sammy a jeho přátelé sběr na něj, Sammy dělat problémy pro něj, Angelina není přeladění své pocity, když viděl, Angelinu s někým jiným (případně), Angelina křičel na něj, jak se něco špatného omylem.Fan-Art: Existuje jen velmi málo fan-art Williama, dokonce jen s Angelinou.

Fan-Video: Zatím nebylo dosaženo žádného fan-videa William, ale YouTuber, CrazyVideos50 bylo v plánu, aby se Drama / Romantický Fan-Series s několika postav z obou, Show a to Classic Series, jak to probíhá po výstavě o pár let později, kdy William konečně vrátí, ale Angelina si uvědomí, že dělá vrací své pocity poté, co ho zase viděl několik let, ale pořád ráda Marco stejně Není známo, zda Fan-Series bude moci stát, vzhledem k působí, že většina hlasové role pro charaktery nemusí stačit.

William Dlouhoocas (Sammyho Club)Angelina a William

Angeina naštvaný na WilliamaWilliam se Angelina, Alice a Henry

Williamův Sammy a Sammyho Gang

Queen Seraphina Královna Seraphina je přítel z dětství Miss Lilly, který je nyní královna Mouseland. Mohla by byli inspirováni zesnulé princezny Diany, i královna Serphina nosí stejnou ochrannou známku blankytně modré šaty. Královny Seraphina manžel, král Ferdinand, je často odkazoval se na originální knižní série. 

Princes Valentine Princezna Valentine je velmi krásná dcera královny Seraphiny

 

Perry Parmesan Perry parmazán je hlavním aktérem myš ve městě: The Musical .

Mrs.Pinkpaws Paní Pinkpaws je matkou dvojčat Priscilla a Penelope a jejich bratříčka. Ona se objeví v několika epizodách. Má Southern aristokracie přízvuk a nosí spoustu šperků.

Mr.Longtail Pan Dlouhoocas je Williamův otec, který pracuje jako taxikář a chválí svého syna za jakékoliv snahy Snaží se, aby to zejména v případě jeho jeho první čas.

Mr.Hopper Pan Hopper je postava není vidět, ale je uvedeno v epizodě Angelina a Alice velká noc . Paní Mimi zmiňuje, že fixní na klavír na Camebert akademie.

 Mr. Chirpyface(-Squigglytail)  je Pani Mimi je vlastní kanárek

 Uncle Louis Mouseling Strýc Louis Mouseling je pan Mouseling bratr, Angelina strýc a Henryho otec.

Jason je AZ soused. On je AZ soused. On je zmíněn jen v epizodě Angelina a Alice je velká noc  

James  je jeden ze studentů z Camembert Acamedy. Jeho jméno je metioned v epizodě Angelina a Hip Hop Kid .

 Grandma Sophia and GrandpaJeffrey Babička Sophia a děda Jeffrey jsou Angelina a Polly prarodiče. Oni jsou někdy metioned v Angelina Ballerina: další kroky.

 Ice Skating Coach Bruslení trenér je trenér Alicin v epizodě Angelina a Alice Big Night . Nosí žluté košili a šedé kalhoty.

Mrs. thimble

 Mrs. Thimble Paní . Srdcovka je majitel obchodu, který je naproti pana Mouseling hudebním obchodě.